O nas

Cześć,
z tej strony
Piotr i Marcin!

Od lat pracujemy ze sportowcami zawodowymi i amatorami rozpoczynającymi przygodę ze sportem. Tworzyliśmy programy treningowe i pomagaliśmy wracać do sportu po kontuzjach najlepszym zawodnikom sportów wytrzymałościowych w Polsce. 

Już przeszło 13 lat pokazujemy amatorom jak stawiać pierwsze sportowe kroki, co robić żeby unikać kontuzji i jak walczyć z własnymi słabościami.   

Jesteśmy braćmi a sport to nasza pasja, którą realizujemy między innymi poprzez przygotowywanie  treningów i programów online w ramach Klubu TMM.

Witamy w naszym sportowym świecie!

PIOTR

Jestem trener przygotowania motorycznego.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. 

Moje pierwsze sportowe kroki stawiałem w siatkówce i wioślarstwie. Przez lata zbierałem doświadczenie i praktykowałem zdobytą wiedzę. Jako trener personalny, a następnie trener przygotowania motorycznego już ponad 13 lat pomagam podopiecznym pokonywać własne bariery i potęgować wyniki sportowe. Konsultowałem i tworzyłem programu treningowe dla zawodników kadr narodowych. Pomogłem setkom amatorów czerpać radość i zdrowie ze sportów wytrzymałościowych. 

Specjalizuje się w analizach biegu. Każdego tygodnia odwiedzają mnie miłośnicy biegania z całej Polski, którym pomagam przywrócić bieg na właściwe tory.   

MARCIN

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem  Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. 

Doświadczenie w zawodzie zdobywałem pracując z zawodnikami i zawodniczkami Kadry Polski w Pływaniu oraz Kadry Polski w Biathlonie. Aktualnie pracuję ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi na Śląsku w Galen Rehabilitacja, jednej z najbardziej renomowanych klinik ortopedycznych w Polsce.
Moja specjalizacja to kontuzje o charakterze przeciążeniowym czyli te, które najczęściej towarzyszą sportom wytrzymałościowym. 

Każdego tygodnia pomagam dziesiątkom pacjentów wrócić do pełnej sprawności fizycznej. 

Specjalizuje się w analizie motorycznej czyli zestawie naszych autorskich badań i testów, które pozwalają precyzyjnie lokalizować słabe punkty i określać poziom rozwoju motorycznego zawodnika.  

Copyright © 2021 Klub TMM | Polityka prywatności | Regulamin platformy | Regulamin Newslettera | Regulamin opinii |  Wykonanie strony: Brand Girls | Trening napędza platforma WP Idea