O nas

Cześć,
z tej strony
Piotr i Marcin!

Na co dzień pracujemy ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi, poprawiając ich kondycję, wspierając w leczeniu kontuzji oraz zwiększając ich możliwości funkcjonalne.

Sport to nasza pasja, którą realizujemy między innymi poprzez przygotowywanie treningów i programów online w ramach Klubu TMM.

Dowiesz się więcej o nas i naszych metodach na stronie Triathlonmastermovement

PIOTR

Trener przygotowania motorycznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z wybitnymi sportowcami profesjonalnymi oraz amatorami. Pracuje z zawodnikami Kadry Polski w Wioślarstwie, czołowymi zawodnikami Triathlonu, biegów długich i ultra.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Jego ulubioną dyscypliną triathlonową jest kolarstwo.

MARCIN

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Doświadczenie w pracy fizjoterapeuty zdobywał pracując z zawodnikami i zawodniczkami Kadry Polski w Pływaniu oraz Kadry Polski w Biathlonie. Aktualnie pracuję ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi na Śląsku w Galen Rehabilitacja, jednej z najbardziej renomowanych klinik ortopedycznych w Polsce. Specjalizuje się w rehabilitacji aparatu ruchu szczególnie kontuzji o charakterze przeciążeniowym.

Copyright © 2021 Klub TMM | Polityka prywatności | Regulamin platformy | Wykonanie strony: Brand Girls | Trening napędza platforma WP Idea